Jesteśmy z Pokemonami od 1996. Dołączysz do nas?

Co takiego jest w tych niepozornych stworzeniach, że miliony ludzi na całym świecie już od kilkunastu lat łapią je, trenują i wysyłają na niezapomniane bitwy? Najlepiej jeśli sam się tego przekonasz — Dołącz do nas! Wejdź do świata Pokemonów!

Jesteśmy pewni, że wspaniałe chwile, których doświadczysz w grach Pokemon, zapamiętasz na długo! To są gry, których się nie zapomina. Gwarantujemy to!

Pokemon Platinum

W nowej grze Pokemon Platinum swoją pokemonową przygodę przeżyjemy w całkowicie nowym regionie, jakim jest Sinnoh (jap. Shinou), którego charakterystycznymi elementami są trzy wspaniałe jeziora i ponad 100 nowych Pokemonów czekających na złapanie oraz 8 nowych odznak do zdobycia!

Jako nowi trenerzy tradycyjnie do wyboru mamy trzy zupełnie nowe Pokemony-startery: Turtwig - typ trawiasty, Chimchar - typ ognisty i Piplup - typ wodny. Każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony, jednakże ewoluują w równie wspaniałe i silne Pokemony. Zanim jednak rozpoczniemy grę dokonujemy wyboru dotyczącego tego, czy chcemy zostać chłopcem czy dziewczynką.

Możliwości konsoli Nintendo DS sprawiają, że naszym oczom ukazuje się ulepszona i trójwymiarowa oprawa graficzna gry. Widok walki pozostał w 2D, ale ulepszony o ciekawsze animacje i efekty. Dolny ekran dotykowy konsoli sprawia, że obsługiwanie gry stało się szybsze i wygodniejsze; wybór ataków lub przedmiotów podczas walki, czy błyskawiczna penetracja plecaka i danych w Pokedeksie uprzyjemnia i oszczędza czas, jaki spędzamy, grając w Pokemon Platinum.

Wykorzystanie technologii WiFi pozwala na walkę i wymianę zdobytymi Pokemonami z przyjaciółmi w zupełnie różnych częściach Świata, bez żadnych zbędnych kabelków.

Pokemon Platinum