Jesteśmy z Pokemonami od 1996. Dołączysz do nas?

Co takiego jest w tych niepozornych stworzeniach, że miliony ludzi na całym świecie już od kilkunastu lat łapią je, trenują i wysyłają na niezapomniane bitwy? Najlepiej jeśli sam się tego przekonasz — Dołącz do nas! Wejdź do świata Pokemonów!

Jesteśmy pewni, że wspaniałe chwile, których doświadczysz w grach Pokemon, zapamiętasz na długo! To są gry, których się nie zapomina. Gwarantujemy to!

Pokemon Platinum PL Download

Pokemon Platinum PL to kolejna gra, w której możemy stać się trenerem popularnych Pokemonów. Stanowi dopełnienie innych tytułów serii - Diamond oraz Pearl - jednocześnie będąc ich udoskonaloną wersją. Spolszczenie Pokemon Platinum stworzył Dark Archon – autor polskiej wersji Pokemon Fire Red. 

 

Gra Pokemon Platinum PL Do Pobrania Za Darmo »

Pokemon Platinum PL Download

 


Pokemon Platinum PL

Ciesz się pełną polską wersją Pokemon Platinum PL.

 

 

17 komentarzy

Dzięki. Gra jest niesamowita, dawno się tak dobrze nie bawiłem. Wielki PLUS za polską wersję!

Zapisanie stanu gry Pokemon Platinum PL

Wejdź do menu gry (domyślnie klawisz C na klawiaturze) i wybierz ZAPISZ. Gotowe :)

hej mam pytanie co musze zrobić żeby zapisać gre tą to znaczy ja muiem ale mam tą gre od koleżanki i nie wiem jak jej zapis usunąć pomuszcię
odpiszcię mi na gg okej to numer 37529336

Po uruchomieniu gry wybierz po prostu opcję "NOWA GRA". Zapis gry przechowywany jest w folderze "BATTERY" emulatora.

Ja nie dawno ściągnąłem tą grę i nie wiem jak zapisywać mógł by ktoś dokładniej to opisać np. gdzie mogę te menu znaleźć z góry dziękuję.

Ktoś może mi powiedzieć jak zapisac dotychczasowy stan gry ? ;D Naprawde nie wiem jak to zrobic ... Przeszukałem cały emulator i dupa .. Z góry dziękuje za pomoc.

Stanu gry nie zapisujesz w emulatorze tylko z poziomu gry – w menu. 

Po tym jak dostałem poketcha gra działa bardzo wolno gdy wyłanczam dźwienk na emulatorze gra działa dodatkowo zacian sie podczas walk.Co mam robić

Po pierwsze włączyć dźwięk - wyłączenie dźwięku w emulatorze bedzi powodowało ciągłe zacinanie się gry (właśnie w walkach). 

Co do prędkości, to niestety przy słapszych komputerach gra będzie się działać wolno - to jednak jest tylko emulator konsoli.  Możesz potestować w ustawieniach emulatora z opcą "Emulation Speed, LCD Refresh" (np. "Unlimited MHz-Disaster, 10%"), dźwięk zmienić na "Digital Mono" i Sample Rate na "Low (10kHz)". 

Dodatkowo wyłącz inne programy na komputerze, które mogą spowalniać działanie emulatora. 

Witam, zainstalowalem ta gre poprawnie, ale mam wyblakłe kolory... Wy również tak macie?

Proponuję posprawdzać opcje (F11) w emulatorze (możliwe że chodzi o "GBA mode").

Mam taki problem, ze nie moge pobrac z tego serwisu, ponieważ wyskakuje mi napis: You can only download 1 file at a time, a nic nigdy nie ściągałem z tej oto strony. Proszę o pomoc...

Bez konta premium możesz pobierać tylko 1 plik

jak sie tym emulatorem obsługuje włanczam go a on nic?
ktoś pomoże?

Po włączeniu pojawi się okienko do wyboru romu (musisz wskazać lokalizację pliku Poke Plat PL.nds). Po chwili uruchomi się gra.

Witam.

Gram w tą gre juz od jakiegos czasu i mam pytanie, czy mozna zalozyć 2 konta na 1 komputerze?

no mozna. skopiuj folder emulatora i rozpocznij nowa gre