Pokemon Silver Download

Zapraszamy do pobrania gry Pokemon Silver i przeniesienia się do fascynującego świata Johto. Czekają na Ciebie nowe, unikatowe stworzenia, a także starych znajomych z Kanto. Możesz trenować swoje Pokemony i rywalizować z innymi trenerami, a dzięki wprowadzeniu czasu dzień/noc, Twoje decyzje będą mieć jeszcze większy wpływ na rozgrywkę. Dołącz do ekscytującej przygody w Pokemon Silver i zostań najlepszym trenerem Pokemonów!

Gra Pokemon Silver Do Pobrania Za Darmo »

Pokemon Silver
Trener Pokemon był już bardzo zmęczony po długiej wędrówce po okolicy. Dotarł do miasta i postanowił skorzystać z telefonu, aby zadzwonić do swojego przyjaciela i poinformować go o swoim przybyciu.
Wchodząc do jednego z domów, zauważył małą dziewczynkę zabawiającą się z Pokemonami. Podchodzi do niej i prosi o możliwość zadzwonienia z jej domowego telefonu. Dziewczynka chętnie się zgadza i pokazuje mu jak obsługiwać telefon.
Trener Pokemon nie miał doświadczenia w korzystaniu z tego urządzenia, więc z trudem radzi sobie z obsługą. Dziewczynka pomaga mu i w końcu udaje mu się połączyć z przyjacielem.
Trener Pokemon jest bardzo wdzięczny dziewczynce za pomoc i postanawia zostać w mieście na dłużej, aby lepiej poznać jego mieszkańców i ich Pokemony.
System: Windows (archiwum ZIP z grą i emulatorem)

Jak grać w Pokemon Silver na Androidzie?

Pokemon Silver to klasyczna gra RPG, która zyskała ogromną popularność na Game Boy Color. Teraz, wykorzystując technikę emulacji, można w nią również grać nie tylko na komputerach PC, ale także na urządzeniach z systemem Android. Oto poradnik, który pomoże Ci rozpocząć przygodę z Pokemon Silver na swoim telefonie lub tablecie.

 1. Pobierz emulator Pokemon Silver.
  Aby rozpocząć grę, musisz najpierw pobrać emulator Pokemon Silver na swoje urządzenie z Androidem. Pobierz i zainstaluj emulator, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby. Istnieje wiele takich aplikacji, ale najlepszym wyborem jest darmowy emulator GBCC z Google Play.
 2. Pobierz plik ROM Pokemon Silver.
  Następnie musisz pobrać plik ROM Pokemon Silver, który jest potrzebny do uruchomienia gry w emulatorze.
 3. Uruchom emulator i załaduj plik ROM.
  Po pobraniu emulatora i pliku ROM uruchom emulator na swoim urządzeniu i załaduj plik ROM. Powinien pojawić się ekran startowy gry Pokemon Silver.
 4. Steruj grą dotykowo.
  Możesz sterować grą za pomocą dotykowych przycisków na ekranie, a także zmienić ustawienia wedle uznania.
 5. Ciesz się grą!
  Teraz możesz rozpocząć swoją przygodę z Pokemon Silver na swoim urządzeniu z Androidem. Pamiętaj, że gra jest bardzo zaawansowana i może wymagać trochę czasu, aby ją opanować. Baw się dobrze i łap Pokemony!

Pamiętaj, że grając w Pokemon Silver na emulatorze, nie będziesz mógł wykorzystać innych funkcji takich jak wymiana między konsolami. Mimo to, gra w Pokemon Silver na urządzeniach z Androidem jest świetnym sposobem na przeżycie przygody z tą klasyczną grą RPG. Dzięki emulatorowi i plikowi ROM, można cieszyć się grą w dowolnym miejscu i czasie.

Ocena gryAngielska wersja
Windows/Android
Asystent PokeMistrza poleca Pokemon Silver

Jaka jest twoja ulubiona strategia w walce z innymi trenerami i Pokemonami? Czy Pokemon Silver daje ci możliwość jej wykorzystania?