Pokemon Gold PL Download

Jeśli jesteś fanem Pokemonów, koniecznie musisz pobrać grę Pokemon Gold. Dzięki niej będziesz mógł poznać nowy region Johto oraz wrócić do Kanto. Do tego dochodzi aż 100 nowych Pokemonów i 16 odznak do zdobycia. Gra jest dostępna po polsku, więc nie musisz się martwić o trudności z odczytaniem napisów. Pobierz grę Pokemon Gold i Pokemon Silver już dziś i rozpocznij swoją przygodę z Pokemonami!

Gra Pokemon Gold PL Do Pobrania Za Darmo »

Pokemon Gold
Pewnego dnia, Chikorita, młody Pokemon, wędrował po lesie. Nagle, zza krzaków wyłonił się Rattata, dziki szczurek. Chikorita nie chciała walczyć, ale Rattata był agresywny i zaczął atakować. Chikorita zaczęła bronić się, używając swoich liści do ataku i osłaniania się.
Walczyli długo i ciężko, ale Chikorita w końcu zdołała pokonać Rattatę. Zmęczona, ale szczęśliwa, Chikorita udała się dalej w swoją podróż w Pokemon Gold.
System: Windows (archiwum ZIP z grą i emulatorem)

Pokemon Gold PL na Androida

Pokemon Gold to jeden z kultowych tytułów serii Pokemon, który zadebiutował na Game Boy Color. Wykorzystując technologię emulacji, gracze mogą teraz cieszyć się tą klasyczną przygodą na swoich urządzeniach z systemem Android.

Aby zagrać w Pokemon Gold na swoim urządzeniu z systemem Android, potrzebujesz emulatora oraz kopii gry pobranej z wiarygodnego źródła online. Emulator pozwala na uruchomienie pliku ROM z danymi gry, a polecany przez nas GBCC dodatkowo zapewnia wierność odwzorowania oryginalnego doświadczenia.

Warto wspomnieć, że Pokemon Gold dostępny jest po polsku, jednak tłumaczenie nie jest kompletne i zostało porzucone przez tłumacza. Oznacza to, że niektóre elementy gry mogą pozostać w języku angielskim, ale mimo to, gra nadal może dostarczyć wiele rozrywki.

Pobranie i instalacja emulatora oraz Pokemon Gold jest prosta i łatwa do wykonania, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami. Po zainstalowaniu emulatora i pobraniu kopii gry możesz rozpocząć swoją przygodę z Pokemon Gold, odwiedzając nowy region Johto, zbierając pokemony, walcząc z trenerami i zdobywając tytuł najlepszego trenera Pokemonów.

Zagraj w Pokemon Gold na Androidzie

  1. Pobierz plik z grą Pokemon Gold z wiarygodnego źródła online na swój telefon:
  2. Pobierz emulator GBCC z Google Play. Jest to darmowy emulator, który pozwala na uruchomienie gier na Game Boy i Game Boy Color na smartfonach z Androidem.
  3. Otwórz emulator, a następnie kliknij ikonę plusa i wybierz pobrany wcześniej plik z grą Pokemon Gold.
  4. Gotowe! Możesz już cieszyć się grą po polsku (choć niektóre elementy gry mogą pozostać w języku angielskim).
Ocena gryPolska wersjaTłumacz
Windows/AndroidAtoMan (porzucone)
Asystent PokeMistrza poleca Pokemon Gold PL

Jakie jest Twoje ulubione miejsce w regionie Johto? Co sądzisz o nowych mechanikach rozgrywki w Pokemon Gold? Czy chciałbyś spróbować swoich sił w walce drużynowej z innymi graczami?