Pokemon Crystal PL Download

Pokemon Crystal to gra, która pozwala na przygodę w fantastycznym świecie pełnym różnorodnych Pokemonów. Po wielu latach wyczekiwania ta gra zyskała niedawno zupełnie nowe pełne polskie tłumaczenie, dzięki czemu możemy śledzić wszystkie wydarzenia w naszym ojczystym języku!

Podczas rozgrywki będziemy mieli okazję zbierać różnorodne Pokemony i walczyć z innymi trenerami. Dzięki nowemu regionowi Johto oraz powrocie do Kanto, będziemy mieli dostęp do aż 100 nowych stworków do złapania i trenowania.

Dostępna tu wersja gry zawiera zupełnie nowe tłumaczenie, które zachwyca swoją kompletnością. O jego wyjątkowości świadczy fakt, że na polski zostały przełożone nie tylko linie dialogowe trenerów, ale także wszystkie treści poboczne – przedmioty, ataki, ich opisy, a nawet szyldy na budynkach w wioskach i miastach regionów Johto i Kanto.

Jeśli lubisz przygody w fantastycznym świecie pełnym Pokemonów, to Pokemon Crystal jest grą w sam raz dla Ciebie. Pobierz ją już dziś i zacznij swoją przygodę z Pokemonami w języku polskim.

Gra Pokemon Crystal PL Do Pobrania Za Darmo »

Czy jesteś gotów na największą przygodę w świecie Pokemon? W Pokemon Crystal PL czekają na ciebie niezwykłe wyzwania, tajemnice i legendy. Podróżuj po dwóch regionach, Johto i Kanto, i zmierz się z najlepszymi trenerami Pokemon.
System: Windows (archiwum ZIP z grą i emulatorem)

Pokemon Crystal PL – graj też na Androidzie

Pokemon Crystal to jeden z najbardziej ikonicznych tytułów z serii Pokemon. Pierwotnie wydana na Game Boy Color, ta klasyczna przygoda może teraz zapewniać rozrywkę graczom na urządzeniach z systemem Android – wszytko to dzięki technologii emulacji.

Aby zagrać w Pokemon Crystal na urządzeniu z Androidem, potrzebujesz emulatora i kopii gry z wiarygodnego źródła. Zalecamy korzystanie z emulatora GBCC, ponieważ zapewnia on wierne odwzorowanie oryginalnego obrazu i ogólnego doświadczenia rozgrywki. To właśnie on pozwala na odtwarzania plików ROM z grami takimi jak Pokemon Crystal.

Warto zauważyć, że ta gra dostępna jest do pobrania z już kompletnym polskim tłumaczeniem, które zastąpiło jego starą wersję. Spolszczone zostały nie tylko wszystkie dialogi i opisy przedmiotów, ale nawet grafiki, które napotkamy podczas podróżowania po świecie gry! To zupełnie nowe doświadczenie pozwalające graczom cieszyć się wieloma godzinami rozrywki podczas podróży z Pokemonami!

Pobranie i instalacja zarówno emulatorów, jak i kopii to proste czynności, które każdy może wykonać bez większego problemu, podążając za instrukcjami zamieszczonymi poniżej.

Zagraj w Pokemon Crystal na Androidzie

  1. Pobierz plik z grą Pokemon Crystal na swojego smartfona:
  2. Pobierz też emulator GBCC z Google Play. Jest to darmowy emulator, który pozwala na uruchomienie gier na Game Boy i Game Boy Color na smartfonach z Androidem.
  3. Otwórz emulator, a następnie kliknij ikonę plusa i wybierz pobrany wcześniej plik z grą Pokemon Crystal.
  4. Możesz już cieszyć się tą wyjątkową wersją gry w pełni po polsku.
Ocena gryPolska wersjaTłumacz
Windows/AndroidDark Archon (2023)
Asystent PokeMistrza poleca Pokemon Crystal PL

Czy wolisz Pokemony i trenerów z regionu Kanto, czy Johto? W Pokemon Crystal możesz podróżować po obu tych rozległych światach – po prostu wsiądź do kolejki magnetycznej!