Jesteśmy z Pokemonami od 1996. Dołączysz do nas?

Co takiego jest w tych niepozornych stworzeniach, że miliony ludzi na całym świecie już od kilkunastu lat łapią je, trenują i wysyłają na niezapomniane bitwy? Najlepiej jeśli sam się tego przekonasz — Dołącz do nas! Wejdź do świata Pokemonów!

Jesteśmy pewni, że wspaniałe chwile, których doświadczysz w grach Pokemon, zapamiętasz na długo! To są gry, których się nie zapomina. Gwarantujemy to!

Recenzja Pokemon Blue

Nintendo wydało dwie pierwsze wersje Pokemonów - Green i Red w Japonii. Są one do siebie podobne. Zawierały w sobie 151 orginalnych Pokemonów wliczając Mew. Gra Pokemon Blue została rozplanowana inaczej i jest nieco inna od Pokemon Green/Red. W 1998 roku gra Pokemon Red/Blue zadebiutowała w USA, stała się popularna i znalazła się wśród 10 najlepiej sprzedających się gier na Game Boy. Amerykańska firma Nintendo była bardzo zadowolona, że Pokemony stały się tak popularne po ich ciężkiej pracy nad nimi. W tej grze, Profesor Oak udostępni Ci jednego ze swoich trzech Pokemonów na początek gry. Te Pokemony to: Bulbasaur, Charmander, i Squirtle. Dla początkujacych graczy polecałbym wybrać Bulbasaura, ponieważ jest on bardzo skuteczny w walce przeciwko dwóm pierwszym liderom, Brockowi i Misty, którzy używają odpowiednio Skalnych i Wodnych Pokemonów. Charmander jest przeznaczony dla zaawansowanych graczy, którzy chcą stoczyć ostateczne walki z najlepszymi trenerami Pokemon. W grze znajduje się łącznie ośmiu liderów wliczając Brocka i Misty . Jeśli zdołasz pokonać wszystkich ośmiu liderów dostaniesz zezwolenie na przejście do ligi Indigo, gdzie będziesz mógł zmierzyć się z Elite 4 ze wszystkimi ośmioma odznakami. Twym celem jest zdobycie tytułu mistrza świata Pokemon, jeśli jesteś prawdziwym i szczerze kochającym Pokemony trenerem. A teraz jak to się działo: "Ash i Gary bawili się razem w piaskownicy, później gdy już byli starsi, Gary zaczął się wywyższać nad Ashem. I tak zaczeli rywalizować."