Jesteśmy z Pokemonami od 1996. Dołączysz do nas?

Co takiego jest w tych niepozornych stworzeniach, że miliony ludzi na całym świecie już od kilkunastu lat łapią je, trenują i wysyłają na niezapomniane bitwy? Najlepiej jeśli sam się tego przekonasz — Dołącz do nas! Wejdź do świata Pokemonów!

Jesteśmy pewni, że wspaniałe chwile, których doświadczysz w grach Pokemon, zapamiętasz na długo! To są gry, których się nie zapomina. Gwarantujemy to!

Legendarne Ptaki

Każdy chciałby mieć jak najwięcej rzadkich poków, ale niektóre nie wiemy jak złapać. W tym dziale dowiecie się jak złapać trzy legendarne ptaki ArticunoZapdosa oraz Moltresa.

Zacznijmy od Articuno. Jest on pokemonem o typie lodowym oraz latającym. Zamieszkuje Wyspy Morskiej Piany, czyli Seaform Island. Najlepiej do jaskini wejść od miasta Fuschia City. Gdy wejdziemy do środka wyspy niedaleko znajdziemy tabliczkę, na której jest napisane, że odznaki mogą zatrzymać prąd rzeki. I taka jest prawda musimy popchnąć dwa kamienie w dziurę, następnie zeskakujemy i płyniemy na północ. Na wysepce będzie stał Articuno na levelu 50. 

Następnym ptakiem jest elektryczny Zapdos. Znajduje się on w elektrowni, czyli w Power Plant. Aby się do niego dostać potrzebny nam jest HM, Surf. Dochodzimy do drogi 9 i płyniemy rzeczką. Dopływamy do budynku Power Plant. Teraz czeka nas nie lada wędrówka. Musimy kroczyć po budynku, aż nie dojdziemy do Zapdosa. Leżące na ziemi Pokeballa jest to jakiś item lub UWAGA!Voltorby oraz Electrody! 

Ostatnim Pokemon jest ognisty Moltres. Zamieszkuje w jaskini Victory Road, która znajduje się przed Ligą. W Drodze Zwycięstwa musimy przepchnąć kamienie na przełączniki potem jeszcze trochę pomaszerować, aż wreszcie ujrzymy ognistego Moltresa. Każdego pokemona łapiemy w ten sam sposób, czyli osłabiamy go a potem rzucamy Ultra Ballem aż do skutku.