Jesteśmy z Pokemonami od 1996. Dołączysz do nas?

Co takiego jest w tych niepozornych stworzeniach, że miliony ludzi na całym świecie już od kilkunastu lat łapią je, trenują i wysyłają na niezapomniane bitwy? Najlepiej jeśli sam się tego przekonasz — Dołącz do nas! Wejdź do świata Pokemonów!

Jesteśmy pewni, że wspaniałe chwile, których doświadczysz w grach Pokemon, zapamiętasz na długo! To są gry, których się nie zapomina. Gwarantujemy to!

Hodowla (Day Care)

Day Care Center jest miejscem do rozmnażania i trenowania pokemonów. Jeśli chcemy rozmnożyć potrzebne są nam dwa takie same pokemony o przeciwnej płci np. Caterpie(Samiec) i Caterpie(samica). Jednego pokemona dajemy dziadkowi a drugiego babci. Jeżeli wszystko przebiega dobrze, gdy podejdziemy do jednego pokemona w ogródku i będzie napisane It is friendly with Pokemon , It appears to care for Pokemon , It shows interest in Pokemon to znak, że już wkrótce dziadek będzie stał w ogródku a potem wręczy nam jajko. To nie jest jedyny sposób rozmnażania pokemonów. Możemy także, którejś osobie z Day Care dać Ditto, a drugiej jakiegoś pokemon płciowego. Zauważmy, że niektóre pokemony nie mają płci, czyli są bezpłodne. Z takim pokemonem nic nie wywalczymy. Jeżeli damy Ditto i jakiegoś innego pokemona np. Meganiuma, wykluje nam się z jajka Chikorita, gdyż zawsze wykluwa się pierwsza forma stworka. Mogą nam się wykluć baby pokemony czyli pierwsze formy niektórych stworków. Gdy damy Jynxa z Ditto będziemy mieć jajko ze Smoochumem. Aby wykluły się pozostałe dziecka musimy dać poszczególne pokemony:

  • Magmar + Ditto lub Magmar przeciwnej płci = Magby
  • Jynx + Ditto = Smoochum
  • Jigglypuff + Ditto lub Jigglypuff przeciwnej płci = Igglypuff
  • Electrabuzz + Ditto = Elekid
  • Clefairy + Ditto lub Clefairy przeciwnej płci = Cleffa
  • Pikachu + Ditto lub Pikachu przeciwnej płci = Pichu

DayCare także mogą nam wyćwiczyć Pokemona o kolejne levele. Czym mniejszy level Pokemona, tym szybciej się będzie trenował. Jednak jeśli jest dośc wysoki level np. 60 musimy bardzo długo czekać, by wytrenował się nawet o jeden poziom.