Jesteśmy z Pokemonami od 1996. Dołączysz do nas?

Co takiego jest w tych niepozornych stworzeniach, że miliony ludzi na całym świecie już od kilkunastu lat łapią je, trenują i wysyłają na niezapomniane bitwy? Najlepiej jeśli sam się tego przekonasz — Dołącz do nas! Wejdź do świata Pokemonów!

Jesteśmy pewni, że wspaniałe chwile, których doświadczysz w grach Pokemon, zapamiętasz na długo! To są gry, których się nie zapomina. Gwarantujemy to!

Apricorny

Apricorny to żołędzie, z których wytwarzane są specjalne Balle do łapania Pokemonów o różnych typach. Rosną na drzewach. Podchodzimy do drzewa, naciskamy na przycisk interakcji A i dostajemy apricorna. Jest siedem rodzajów aprikornów, a z każdego powstaje inny Ball. Apricorn dajemy Kurtowi w Azalea. Po jednym dniu da nam tego specyficznego Balla.

 

Black Apricorn – Z czarnego apricorna wytwarza się HeavyBalla. Szanse na złapanie wzrastają, jeżeli dziki Pokemon jest ciężki.

Red Apricorn – Z czerwonego apricorna wytwarza się LevelBalla. Szanse na złapanie stają się trzykrotnie większe, jeżeli poziom dzikiego Pokemona jest niższy od naszego.

Blue Apricorn – Z niebieskiego apricorna wytwarza się LureBalla. Szanse na złapanie wzrastają trzykrotnie, jeżeli dziki Pokemon został wyłowiony lub spotkany w wodzie.

Yellow Apricorn – Z żółtego apricorna wytwarza się MoonBalla. Szanse na złapanie wzrastają, jeżeli dziki Pokemon ewoluuje za pomocą Moon Stone.

Green Apricorn – Z zielonego apricorna wytwarza się FriendBalla. Złapany Pokemon staje się szczęśliwszy.. 

White Apricorn – Z białego apricorna wytwarza się FastBalla. Szanse na złapanie wzrastają, jeżeli dziki Pokemon jest szybki.

Pink Apricorn – Z różowego apricorna wytwarza się LoveBalla. Szanse na złapanie wzrastają ośmiokrotnie, jeżeli dziki Pokemon jest innego typu niż nasz.